Business İstanbul – Göztepe Satılık Ofis

34710 Göztepe/İstanbul, Türkiye
Satılık - Kiralık 75. ₺ m² /Aylık - İş Merkezi
70000 m2 2400 Garajlar

Göztepe Satılık Ofis

2017 ikinci yarısında teslim edilecek projemizde satış ve kiralama işlemleri başarı ile devam ediyor.

Detaylı Bilgi İçin : http://www.businessistanbul.com

İş Hayatının Zirvesi ”Business İstanbul”
Değer yaratmaya çalışan ve zamanı değerli olan iş sahipleri için tasarlanan Business İstanbul ofisleri, 1300 – 1350 m2 arasında değişen tam katlar, ihtiyaçlara uygun ofis seçenekleri sunuyor. İş modeli çeşitliliği kadar esnek seçenekleri hayata geçiren ofisleri, “Shell&Core” tarzında ve şirket yöneticileri ile iş sahiplerinin hayalini kurduğu yapıda biçimlendiriyor. Satışları yapılan ofislerin kiralanması ise kurumsal kiralamada lider kuruluş TNL Ticari Gayrimenkul tarafından yürütülüyor.
İşten Çarşıya, Çarşıdan İşe
Business İstanbul çalışanları için ‘çarşıya çıkmak’ iş hayatının olağan bir durumu haline geliyor. Business İstanbul’un giriş katında yer alan ve her türlü mağazaya ev sahipliği yapan çarşı, alışverişi işe getiriyor. Business İstanbul bünyesinde yer alan fitness center ve eğlence merkezi ise büyük kent yaşamının imkanlarını iş hayatına taşıyor. Butik mağazalar, kuaför, terzi, kuru temizleme, ezcane, kırtasiye, destek hizmetler, kafeterya ve restoranlar Business İstanbul çalışanlarının ayağına geliyor.
Şehrin Tam Merkezinde Ofis Yatırımı Fırsatı!
Güçlü bir yatırım yapmak isteyen ve verimi artıran bir modelle tanışmak isteyen kurum ve kuruluşlar, Business İstanbul’un hayatı hızlandıran benzersiz lokasyonu ve çalışanlara sunduğu imkanlarıyla iş hayatlarına yeni bir başlangıç yaparken, kazanç oranı çok yüksek bir bölgede yatırım imkanı buluyor.
Yenilikçi Mimari Yüksek Standartlar!
İş hayatının zirvesinde yer alarak , ulaşım açısından İstanbul’un en iyi merkezi konumunda bulunmak isteyenler için tasarlanan ve satış/pazarlama hizmetleri TNL Ticari Gayrimenkul tarafından gerçekleştirilen Business İstanbul, yenilikçi mimarisi ve konforlu ofis yaşamıyla iş dünyasına benzersiz bir alternatif sunuyor. İş hayatının merkezinde yer almasının yanı sıra kent yaşamının içinde olan konumuyla da fark yaratan Business İstanbul, işinizi hayata, hayatınızı işe getiriyor.

Harita

Benzer Ofisler