BOMONTİ BUSİNESS CENTER DA KİRALIK DEKORASYONLU OFİS

Bostancı Mah. Kadıköy / İstanbul
Kiralık 3,700. - Büro - Ofis
74 z zemin

İSTANBUL’A DEĞER KATAN MİMARİ ÜSTÜN İNŞAAT KALİTESİ, MERKEZİ LOKASYON, LÜKS OFİS KATLARI , YÜKSEK TAVANLAR ÖZGÜN PEYZAJ AKILLI BİNA BMONTİ BUSİNESS TA NATAMAM VE DEKORASYONLU KİRALIK OFİSLER..

Bomonti Business kuzey & güney cephelerden eşsiz bir Boğaziçi, tarihi yarımada ve şehir manzarası ile olağanüstü bir görsellikte çalışma fırsatı sunuyor.

Bomonti Business Center’da ofis sahiplerinin kullanımı için ortak toplantı odaları, spor salonları, IT ihtiyaçları için veri depolama ve kopyalama sunucuları mevcuttur.

7/24 uzman güvenlik ekibi ve yüksek teknolojili görüntüleme & alarm sistemleri ile güvenlik kavramını en üst seviyede yaşama imkanı sağlıyor. Tüm ofis çalışanlarının her an ulaşabilecekleri konsiyerj ve resepsiyon hizmetleri bulunmaktadır.

İş yaşamına benzersiz yenilikler getiren binada, 872 m2’den oluşan her bir kat, dört çeyrek ofise bölünerek elde edilen, 222 m2’lik ofislerden oluşmaktadır. Ofis alanları, shell&core olarak teslim edilmekte, talebe yönelik olarak iç dekorasyon yapılabilmektedir.

Bulunduğu lokasyon, İstanbul’un turistik, sosyal ve kültürel buluşma noktaları olan Taksim, Şişli ve Beşiktaş’a 5 dakikalık mesafededir. Toplu taşıma & ulaşım olanaklarının en sık kullanıldığı metrobüs ve metro duraklarına 10 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Kapalı ve açık olmak üzere toplam 205 araçlık otoparka sahiptir.

Kat Yüksekliği: 4m.

Asansör Sistem Bilgileri:

5 adet 1500 kg Mitsubishi marka hızlı asansör,
1 adet yangın ve yük asansörü, 2 adet panoramik asansör mevcuttur.

Yangın Sistem Bilgileri:

Tüm bina içerisinde spinkler sistemi ve katlarda yangın üniteleri, son teknolojiye sahip yangın algılama ve anons sistemli donanım.

Isıtma – Soğutma / Havalandırma Sistemi:

2 borulu su soğutmalı VRV klima ile kat bazında ısıtma & soğutma yapılmaktadır. Her katta konumlandırılan taze hava üniteleri ile kat bazlı havalandırma yapılmaktadır.

Harita

Benzer Ofisler

Bir cevap yazın