Gellop Sistemi Nedir ?

Gellop klasik akredite müşteri temsilcileri haricinde diğer emlak portal ve siteleri üzerinde aktif emlakçılık yapan 3.700 den fazla emlakçı ile yapılan bir paylaşım sistemidir. Site üzerinden şifre ile girerek gördükleri portföylerde müşteri getirmeleri durumunda kendi taraflarından aldıkları komisyona bakılmaksızın mal sahibi tarafındaki komisyonun paylaşımı esasına dayanır. Bu yolla komisyon paylaşım derdine düşmeden bütün emlakçılar bizim portfoyumuz için çalışabilirler, onlar da müşterilerinden ücret talep etmeden servis verme rahatlığına kavuşurlar.

R-Engage Nedir ?

R-Engage networkdeki bütün temsilcilerin, dedikodu dahil potansiyel müşteri ve iş imkanlarını paylaştıkları, ve bir robot yazılım tarafından uyum ihtimallerinin match edildiği bir platformdur. Başarı durumunda herkes katkısı oranında bir paylaşım haketmektedir. Sistemde 72.000 i beyaz yakalı olmak üzere yaklaşık 840.000 kişi bilgisi ve emlak portal ve siteleriticari portfoylerinden oluşan aylık 3.700 uniq bilgi girişi bulunmaktadır. Bu yolla en ufak bir bilgi kırıntısı bile değerlendirilerek başarı hedeflenmiştir.

GELLOP NASIL ÇALIŞIR ?

GELLOP diğer emlak ilan sitelerinden farklı olarak kapalı devre çalışan bir sistemdir. Bir diğer deyiş ile Emlakçılar Klübüdür. Sadece emlak alanında resmi kimliği olan üyelerimiz, GELLOP üzerinden satmak/kiralamak için aradıkları sınırsız fırsatları kolayca bulabilirler. Gayrimenkul alanında uzman ekibimiz üyelerimize uygun kazançlı mülkleri titizlikle inceleyerek uygun bulunan ilanları sistem üzerinde yayınlarlar. Böylelikle üyelerimize günlük olarak bir çok portföy fırsatını sadece GELLOP sitesini takip ederek yakalar ve değerlendirir.

Üyelik Başvurusu bölümünden formu doldurun , ekibimiz size geri dönüş yapacaktır. Karşılıklı şartlar yerine getirilmesinden gerekli sözleşmelerin ve taahhütlerin taraflar tarafından karşılıklı imzalanmasından sonra üyemize bir kullanıcı adı oluşturulur ve şifresi verilir. Eğer üyemizin alt kadroları var ise kendi kullanıcı adı üzerinden site yönetimine bildirim yaparak firma uzantılı email adresleri üzerinden kadrosuna istediği sayı kadar alt kullanıcı oluşturulur.

Tüm bu işlemler ücretsizdir.

Gellop üzerinden paylaştığımız projeleri, üye emlakçılar internette yayınlayamazlar, veya kendi portföyleri olarak sunamazlar. Üye emlakçılar ile yapılan paylaşım şifreli web üzerinden yapıldığı için açık sistem değildir, portföy bilgileri, gizlilik ve gellop çalışma prensipleri içindedir. Üyeler de mal sahipleri ile gellop şartları ile sözleşme imzaladıkları taktirde kendi portföylerini aynı şekilde paylaşıma açabilirler. Burada önemli olan mal sahibinden alınan şartların (süre/komisyon oranı/hakkediş) doğru bir şekilde sisteme yansıtılmasıdır.